Raid: Shadow Legends

MMO ogramy 0

Raid: Shadow Legends to turowa gra RPG. Zaprasza graczy do walki i podbicia mrocznego świata fantasy z ponad 300 bohaterami w 16 frakcjach. Gra oferuje całkowicie unikalne, indywidualne modele postaci, głęboką taktykę, niezrównaną personalizację umiejętności oraz kooperacyjną grę kierowaną przez klany.

Gracze wcielają się w rolę starożytnego wojownika z Telerii. Zostajesz wskrzeszony przez nieśmiertelnego strażnika, aby pokonać Sirotha i przywrócić pokój w królestwie.

Podczas swojej podróży gracze będą gromadzić odłamki, naczynia zawierające dusze dawnych wojowników. Gromadź armię i walcz między zamkami, pustyniami, lochami i starożytnymi świątyniami strzeżonymi przez wrogów i potencjalnych sojuszników.

Raid: Shadow Legends oferuje rozbudowaną kampanię fabularną dla jednego gracza (PvE) z 12 poziomami kampanii. Każda obejmuje siedem etapów i trzy poziomy trudności. Ponad 300 kolekcjonerskich postaci posiada unikalne animacje ruchu wykonane wyłącznie w wewnętrznym studio Plarium, aby stworzyć charakterystyczne cechy charakteru i osobowości.

Zobacz także inne gry MMO, baw się dobrze i wracaj do nas!