Game of Thrones: Winter is Coming

MMO ogramy 0

Dołącz do walki w Game of Thrones Winter is Coming, nowej przeglądarkowej strategii czasu rzeczywistego od Yoozoo. Wciel się w rolę ambitnego lorda z Westeros pragnącego ocalić swe targane wojną ziemie i położyć kres niekończącym się waśniom w Siedmiu Królestwach. Nowa strategia czasu rzeczywistego, stworzona w oparciu o silnik Unity, prezentuje całą gamę misternie wygenerowanych postaci i lokacji zaprojektowanych przez znanych artystów. 
Game of Thrones Winter is Coming oddaje w ręce graczy strategię z elementami RPG zapewniającą niepowtarzalne wrażenia z rozgrywki. Stwórz swoją bazę, poszerzaj terytorium, werbuj znane z serialu postacie, trenuj armię i napisz historię na nowo. Dołącz do walki w Game of Thrones Winter is Coming, nowej przeglądarkowej strategii czasu rzeczywistego od Yoozoo. Wciel się w rolę ambitnego lorda z Westeros pragnącego ocalić swe targane wojną ziemie i położyć kres niekończącym się waśniom w Siedmiu Królestwach. Nowa strategia czasu rzeczywistego, stworzona w oparciu o silnik Unity, prezentuje całą gamę misternie wygenerowanych postaci i lokacji zaprojektowanych przez znanych artystów. 
Game of Thrones Winter is Coming oddaje w ręce graczy strategię z elementami RPG zapewniającą niepowtarzalne wrażenia z rozgrywki. Stwórz swoją bazę, poszerzaj terytorium, werbuj znane z serialu postacie, trenuj armię i napisz historię na nowo.