Bitwy Zamków

MMO ogramy 0

Witaj, przyjacielu!

Nie znalazłeś się tu przez przypadek. Jeśli chcesz zbudować swój zamek, to opowiem ci, jak to wszystko się zaczęło.

Urodziłem się w małym zamku, a mój ojciec był wielkim władcą. Ale wiosna kiedyś się kończy…

Jednej ciemnej, letniej nocy obudził mnie drżący głos matki:

-Wstawaj synu, wstawaj! – płakała, drżąc ze strachu.

Szybko wstałem, ubrałem się i pobiegliśmy w dół po schodach do tajnej kryjówki. Kątem oka dostrzegłem, że mamę przygniotła góra gruzu… Kiedy wszystko ucichło, wyszliśmy przez dziurę w ścianie. Z naszego pięknego zamku pozostały tylko ruiny, a przetrwałem tylko ja i 8 chłopów…

I nagle usłyszałem straszny huk nad głową. Był to olbrzymi smok. Obiecałem zemstę na nim!

Razem z moimi chłopami odbudowaliśmy 8 części zamku, gdzie mogliśmy żyć i uprawiać rolę. Na początku nie wiedziałem, co robić, więc udałem się do pobliskiego zamku, domojego wujka. Dał mi amunicję i 15 żołnierzy. Poszedłem do jaskini goblinów, gdzie zdobyłem więcej zasobów i złota, a gdy wróciłem do zamku, zbudowaliśmy koszary.

Później, gdy miałem wystarczająco mocy, zaatakowałem inne zamki. Następnie znalazłem sojuszników, a później klan. W klanie każdy pomaga wszystkim i próbuje wspólnie zwyciężyć nad smokiem. Okazało się jednak, że smok co 3 lata powraca i niszczy zamek, a więc w klanie jest o wiele bezpieczniej!

– I tak, przyjacielu, opowiedziałem ci wszystko, a teraz tobie będzie łatwiej niż mi. Twoim zadaniem jest przejść przez wszystkie legowiska potworów, znaleźć i zniszczyć gniazdo smoka, aby ochronić mieszkańców naszego świata przed potworami… Ja jestem już na to za stary!

Powodzenia i wygraj!